Witajcie na moim blogu!

Miniatury to wspaniałe hobby.

niedziela, 14 listopada 2010

Planowane zakupy

To przede wszystkim figurki resionowe. Przyzwoite artystyczne lalki z porcelany nie na moją kieszeń, zaś byle jakie mnie nie kusza zbytnio. Natomiast resinowe figurki wydają mi się niezłym rozwiązaniem. Stosowałam je już w młodziezowych roomboksach i w herbaciarni, efekty były raczej zadowajaące. Trzy laleczki mam po rozbiórce roomboksów i niewykluczone, że je wykorzystam, chociaz nie wiem, czy wszystkie. Mam poza tym kilka innych na oku i w najbliższych miesiącach postaram się nabyć.

Ta pani mi sie np bardzo podoba i mogłaby nawet być właścicielką sklepiku.
Chyba nawet wszystkie są od jednego sprzedawcy, więc najlepiej będzie je łapać razem, coby zaoszczędzić na przesyłce. Ale to pewno dopiero najwczesniej w przyszłym miesiącu, albo i później. Nie ma pospiechu, na razie nie mieliby jeszcze gdzie zamieszkać, hehe.
A ten facecik mógłby być mężem właścicielki i siedzieć sobie np. w kuchni na górze. Może jeszcze jakiś dzieciaczek mógłby trafić do sklepu. Pomyślimy.

1 komentarz:

  1. Figurki są super, pani w sexy sukience rządzi :) i przyznaje, że lepiej sprawdzają się we współczesnych diogramkach niż porcelanki :)

    OdpowiedzUsuń